-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару ділянки провул.Молодіжний) в населеному пункті м.Білгород-Дністровський Одеської області.
Оголошено тендер
2 350 399.60
UAH
Номер:
b72f711e7bee4f8a8b344b6059bcf7b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-14-003762-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 350 399.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару ділянки провул.Молодіжний) в населеному пункті м.Білгород-Дністровський Одеської області.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
14.08.2023 16:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару ділянки провул.Молодіжний) в населеному пункті м.Білгород-Дністровський Одеської області.
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 154 489.60 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти від ТОВ "ВІР 2010"
Сума1 195 910.00 UAH