-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Риба хек (тушки без голови)
Тендер Prozorro UA-2023-08-13-000086-a
Закупівля здійснюється згідно вимог пункту 10 ПКМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами). Постачання партіями згідно заявок один раз раз на тиждень до 31.12.2023 року, за адресами 9-ти шкільних та 3-х дошкільних закладів.
Завершена
210 576.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 105.76 UAH
мін. крок: 1% або 2 105.76 UAH
Номер:
9bbd5773314e4de1b86ea137352de1a8
Внутрішній номер закупівлі:
18659114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-13-000086-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19301, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Котляр +380677059805 k.ayaks1973@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 576.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2023 13:07 - 18.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2023 13:07 - 21.08.2023 00:00
Аукціон:
21.08.2023 12:23 - 21.08.2023 12:52
Період кваліфікації:
21.08.2023 12:52 - 22.08.2023 16:46
Період завантаження договору:
28.08.2023 00:00 - 07.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 576.24 Риба хек (тушки без голови)