• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Риба хек (тушки без голови)

Оголошено тендер

210 576.24 UAH
Номер: b97e44e96bbc4e90bb3b6f4f38def2e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-13-000030-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 210 576.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Риба хек (тушки без голови)
Примітки: Закупівля здійснюється згідно вимог пункту 10 ПКМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.08.2023 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Риба хек (тушки без голови)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1596 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума210 576.24 UAH