-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача)
Тендер Prozorro UA-2023-08-09-010141-a
Торги не відбулися
4 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
Номер:
720a1a5edd1e4dfaabb7305dbac76027
Внутрішній номер закупівлі:
18631223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-09-010141-a
Замовник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Кривалівська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бейн Анатолій Григорович +380964296428 kp-kombinat-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2023 16:30 - 14.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2023 16:30 - 17.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
17.08.2023 00:01 - 28.08.2023 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 600 000.00 Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача)