-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2023-08-09-000375-a
Завершена
87 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 435.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 435.50 UAH
Номер:
b09e58cfa62d44f28baa55d8a3e2a500
Внутрішній номер закупівлі:
18621483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-09-000375-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Іванківський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2023 08:52 - 14.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2023 08:52 - 17.08.2023 08:57
Період кваліфікації:
17.08.2023 08:58 - 18.08.2023 11:56
Період завантаження договору:
24.08.2023 00:00 - 03.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 100.00 Фармацевтична продукція