• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

87 100.00 UAH
Номер: b5b5f85667984ba1a7e16c03ea5f0199
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-08-003138-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 87 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 08.08.2023 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума87 100.00 UAH