-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макарони з твердих сортів пшениці
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-005850-a
Завершена
176 870.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 884.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 884.35 UAH
Номер:
4b14c61e14d74c7f88d06ccf7d0f1d24
Внутрішній номер закупівлі:
18614416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-08-005850-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16502790
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Блохін +380442050534 i.blokhin@artek.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 870.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2023 13:19 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2023 13:19 - 16.08.2023 00:00
Аукціон:
16.08.2023 15:12 - 16.08.2023 15:41
Період кваліфікації:
16.08.2023 15:41 - 24.08.2023 15:59
Період завантаження договору:
30.08.2023 00:00 - 09.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 870.00 Макарони з твердих сортів пшениці