-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Макарони з твердих сортів пшениці
Оголошено тендер
176 870.00
UAH
Номер:
42d9cdbe612047b5979f7591c607ae32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-08-001839-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16502790
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16502790
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
176 870.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Макарони з твердих сортів пшениці
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні вироби
Дата опублікування:
08.08.2023 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
макарони з твердих сортів пшениці
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума176 870.00 UAH