-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
товар категорії № 27.33.1 по ДК 016-2010 - Пристрої електромонтажні (ДК 021:2015 - 31343000-2 - Муфти для ізольованих кабелів; муфти для ізольованих кабелів)
Тендер Prozorro UA-2016-08-22-000164-c
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК Рижков Олексій Борисович, т.05136 – 4-41-11
Завершена
203 732.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
19d20a97bc5e4460be6d8398e5e271f8
Внутрішній номер закупівлі:
186077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-08-22-000164-c
Замовник:
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міронов Сергій Леонідович +380513641330 mironov@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31343000-2 Муфти для ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
203 732.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2016 10:51 - 28.08.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2016 10:51 - 07.09.2016 16:00
Аукціон:
08.09.2016 14:29 - 08.09.2016 14:56
Період кваліфікації:
08.09.2016 14:56 - 23.09.2016 13:01
Період завантаження договору:
20.09.2016 14:56 - 10.10.2016 14:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
муфти кінцеві
×
-
ДК 016:2010:
27.33.1 Пристрої електромонтажні
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 30.10.2016
Місце постачання
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ВП «Южно-Українська АЕС»
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ООО "ТФ-К"
Оскарження: 08.09.2016 14:56 - 01.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32946482
-
Контактна особа:
Швец Игорь +380672338485, +380445376525 igor.shvets@tf-k.com
-
Адреса:
04210, Украина, Киев, Киев, Оболонская Набережная, 3, корп.2(А)
Оскарження: 08.09.2016 14:56 - 01.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
152 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
151 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2016 14:56
Документи
17
Скарги
0
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД"
Оскарження: 20.09.2016 14:56 - 04.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22657054
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД" +380577194110 ukrteh@vl.kharkov.ua http://ukrteh.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61057, г. Харьков, ул.Гоголя, 9Б, кв.1
Оскарження: 20.09.2016 14:56 - 04.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
201 380.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 380.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2016 13:01
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ТЕКО Інтерфейс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36210965
-
Контактна особа:
ТОВ "ТЕКО Інтерфейс" (067) 446-49-05 bals@tekointerface.com http://tekointerface.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Белая Церковь, Б-р 50-річчя Перемоги,167кв.69,м.Біла Церква, Київська обл.
Початкова пропозиція
202 440.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
047be1e825b24c31877ea7b1e57d8d49
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-22-000164-c-a1
Постачальник:
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22657054
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД" +380577194110 ukrteh@vl.kharkov.ua http://ukrteh.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61057, г. Харьков, ул.Гоголя, 9Б, кв.1
Номер договору:
53-123-01-16-02797
Сума договору:
200 380.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.10.2016 15:41 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
12.10.2016 15:41
Статус:
Підписаний