-
Відкриті торги
-
КЕП
товар категорії № 27.33.1 по ДК 016-2010 - Пристрої електромонтажні (ДК 021:2015 - 31343000-2 - Муфти для ізольованих кабелів; муфти для ізольованих кабелів)
200 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
047be1e825b24c31877ea7b1e57d8d49
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-22-000164-c-a1
Постачальник:
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22657054
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностью Научно-производственная фирма "Укртехэлектро,ЛТД" +380577194110 ukrteh@vl.kharkov.ua http://ukrteh.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61057, г. Харьков, ул.Гоголя, 9Б, кв.1
Класифікатор ДК 021:2015:
31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Номер договору:
53-123-01-16-02797
Дата підписання:
12.10.2016 15:41
Період дії договору:
12.10.2016 15:41 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
200 380.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
муфти кінцеві
×
-
ДК 016:2010:
27.33.1 Пристрої електромонтажні
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 30.10.2016
Місце постачання
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ВП «Южно-Українська АЕС»
На карті