-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Тендер Prozorro UA-2023-08-07-009859-a
Завершена
73 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 369.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 369.85 UAH
Номер:
16251c5c57014d148f3966878aae2478
Внутрішній номер закупівлі:
18606413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-07-009859-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пантьо Вікторія Анатоліївна +380669320808 44127746@ukr.net https://dykanka.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2023 16:06 - 12.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2023 16:06 - 15.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.08.2023 00:01 - 16.08.2023 10:33
Період завантаження договору:
22.08.2023 00:00 - 01.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 970.00 Інтерактивний мультимедійний комплекс