-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Оголошено тендер
73 970.00
UAH
Номер:
fc1a9a079308435ba9c9ff891e9d61cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-07-003513-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
73 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.08.2023 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума73 970.00 UAH