-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплолічильник ультразвуковий з двома витратомірними ділянками фланцевого типу на діаметр трубопроводу 200мм
Тендер Prozorro UA-2023-08-04-009163-a
Завершена
224 583.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 245.83 UAH
мін. крок: 1% або 2 245.83 UAH
Номер:
bf27efac95e84964a4545db94d91ec27
Внутрішній номер закупівлі:
18593047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-04-009163-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2023 15:15 - 11.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2023 15:15 - 14.08.2023 00:00
Аукціон:
14.08.2023 13:51 - 14.08.2023 14:14
Період кваліфікації:
14.08.2023 14:14 - 17.08.2023 14:33
Період завантаження договору:
23.08.2023 00:00 - 02.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴224 583.33 Теплолічильник ультразвуковий з двома витратомірними ділянками фланцевого типу на діаметр трубопроводу 200мм