-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Теплолічильник ультразвуковий з двома витратомірними ділянками фланцевого типу на діаметр трубопроводу 200мм
Оголошено тендер
269 500.00
UAH
Номер:
cf7c376dd92d4180a8fcd851129944f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-04-000060-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
269 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Теплолічильник ультразвуковий з двома витратомірними ділянками фланцевого типу на діаметр трубопроводу 200мм
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
04.08.2023 08:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума269 500.00 UAH