-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання (серверне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-08-03-010517-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання (серверне обладнання)
Торги відмінено
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
b55ea13424e841d4b2befebaa533b957
Внутрішній номер закупівлі:
18580885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-03-010517-a
Замовник:
Полтавський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493014
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Сковороди, 1/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Головченко Наталія +380532565219 ekonomist.pdaa@gmail.com http://pdaa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.08.2023 15:51 - 08.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2023 15:51 - 11.08.2023 15:46
Період кваліфікації:
з 11.08.2023 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
08f9b4023f084dc0ab590754c801434a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до п. 38 Особливостей Замовник розглядає тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною відповідно до Особливостей, щодо її відповідності вимогам тендерної документації. Строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення її електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною. Станом на 23.08.2023 будь-яких рішень щодо закупівлі не прийнято. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути
Період оскарження:
23.08.2023 08:40 - 03.09.2023 00:00
Дата опублікування:
23.08.2023 08:40
Дата виконання:
03.09.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴160 000.00 код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання (серверне обладнання)