-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання (серверне обладнання)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
c483b02a54ae4a6f96a8f8a29955c990
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-03-003726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493014
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Сковороди, 1/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Полтавський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493014
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Сковороди, 1/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання (серверне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.08.2023 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума160 000.00 UAH