-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2023-08-03-009141-a
Торги не відбулися
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер:
70e20548890e40eca7a2adaf5a44c82e
Внутрішній номер закупівлі:
18579539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-03-009141-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Холодівського Миколи, б.44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Задорожнюк +380964124241 inna_berlan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.08.2023 15:17 - 08.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2023 15:17 - 11.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 000.00 Послуги з нанесення дорожньої розмітки