• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з нанесення дорожньої розмітки

Оголошено тендер

14 000.00 UAH
Номер: 1c9723d2f65f469392471c2f4c9436d9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-03-004593-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з нанесення дорожньої розмітки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.08.2023 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з нанесення дорожньої розмітки
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 3.5 кілометри
Період постачання (не задано)
Послуги з нанесення дорожньої розмітки
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 10 метри квадратні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума14 000.00 UAH