-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2023-08-03-007243-a
Торги не відбулися
107 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 075.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 075.00 UAH
Номер:
1de2f404274a48cfb8175cb647a919d4
Внутрішній номер закупівлі:
18577665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-03-007243-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Бурмістрова-Бережна +380953474364 burmistrova-berezgna@i.ua https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
107 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.08.2023 14:03 - 08.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2023 14:03 - 11.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.08.2023 00:01 - 17.08.2023 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 500.00 Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів