-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Оголошено тендер
107 500.00
UAH
Номер:
a17889002b6c46c6ba0b1be6d4769348
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-02-006116-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
107 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Примітки:
1) Внесено на підставі кошторису Другого апеляційного адміністративного суду на 2023 рік. Згідно пп.2 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
2) Зменшено очікувану вартість предмета закупівлі в рахунок коду ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів) в сумі 80 000,00 грн. Змінено процедуру закупівлі. Змінено орієнтовний початок проведення процедури закупівлі.
3) Змінено конкретну назву предмета закупівлі. Змінено орієнтовний початок проведення процедури закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2023 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума107 500.00 UAH