-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради за адресою:вул. Містечко,58,с. Золотники,Тернопільського району, Тернопільської області (код ДК 021:2015: 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-08-02-011732-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
6292e565210747baa94ef9173eb29273
Внутрішній номер закупівлі:
18569147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-02-011732-a
Замовник:
КНП "Золотниківська РЛ" ЗСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001067
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, село Золотники, село Золотники Теребовлянського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Середа Наталія Володимирівна +380979092127 galinavodoviz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.08.2023 17:01 - 07.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2023 17:01 - 10.08.2023 08:00
Аукціон:
11.08.2023 13:28 - 11.08.2023 13:57
Період кваліфікації:
11.08.2023 13:57 - 15.08.2023 14:54
Період завантаження договору:
21.08.2023 00:00 - 31.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 «Поточний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради за адресою:вул. Містечко,58,с. Золотники,Тернопільського району, Тернопільської області (код ДК 021:2015: 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)