-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради за адресою:вул. Містечко,58,с. Золотники,Тернопільського району, Тернопільської області (код ДК 021:2015: 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 100 000.00
UAH
Номер:
937831025dda47faa52410d2b86285a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-02-006222-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Золотниківська РЛ" ЗСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001067
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, село Золотники, село Золотники Теребовлянського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Золотниківська РЛ" ЗСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001067
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, село Золотники, село Золотники Теребовлянського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради за адресою:вул. Містечко,58,с. Золотники,Тернопільського району, Тернопільської області (код ДК 021:2015: 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.08.2023 16:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Золотниківська районна лікарня» Золотниківської сільської ради за адресою:вул. Містечко,58,с. Золотники,Тернопільського району, Тернопільської області (код ДК 021:2015: 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 100 000.00 UAH