-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Каналізаційна насосна станція
Тендер Prozorro UA-2023-08-01-008540-a
Завершена
910 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
Номер:
a4bdbd9dcde04bc4a1fe1b2e52bfc26a
Внутрішній номер закупівлі:
18553806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-01-008540-a
Замовник:
КП Новокалинівське ВУЖКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31164710
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл.Авіації,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Цуприк Ірина Франківна +380323622489 vuguk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
910 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2023 15:17 - 06.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2023 15:17 - 09.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
09.08.2023 00:00 - 11.08.2023 14:33
Період завантаження договору:
17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴910 000.00 Каналізаційна насосна станція