-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каналізаційна насосна станція
Оголошено тендер
910 000.00
UAH
Номер:
212314282a384e5eaf09f4c04d32c026
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-01-002731-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Новокалинівське ВУЖКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31164710
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл.Авіації,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Новокалинівське ВУЖКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31164710
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл.Авіації,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
910 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Каналізаційна насосна станція
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.08.2023 14:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Каналізаційна насосна станція
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума910 000.00 UAH