-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023 – 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015 -33180000-5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2023-07-31-006457-a
Завершена
757 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 575.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 575.00 UAH
Номер:
976e639ffe174b7681e3c2f60874ceea
Внутрішній номер закупівлі:
18542098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-31-006457-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Старокозацька, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Зубченко +380994237849 zubchenko_4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
757 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2023 15:13 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2023 15:13 - 08.08.2023 18:00
Аукціон:
09.08.2023 13:13 - 09.08.2023 13:36
Період кваліфікації:
09.08.2023 13:36 - 15.08.2023 12:36
Період завантаження договору:
21.08.2023 00:00 - 31.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴757 500.00 Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023 – 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015 -33180000-5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму