-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023 – 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015 -33180000-5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
757 500.00
UAH
Номер:
9360d703186a43b5be028ab59b2b1503
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-31-001540-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
757 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023 – 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015 -33180000-5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місцезнаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.07.2023 12:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Внутрішньо-суглобова ін’єкція гіалуронової кислоти
×
-
НК 024:2023:
44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини
Кількість
150 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума757 500.00 UAH