• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)

Завершена

13 840 362.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 69 201.81 UAH
Номер: ab83e185a9c1440fb4e2083a97522ead
Внутрішній номер закупівлі: 18540538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-31-004895-a   
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Контактна особа: Захарова Олена Олегівна 0972549742 onko.econom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 13 840 362.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.07.2023 13:56 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2023 13:56 - 08.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 08.08.2023 00:03 - 14.08.2023 13:05
Період завантаження договору: 20.08.2023 00:00 - 30.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 840 362.00 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)