-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)
Оголошено тендер
13 840 362.00
UAH
Номер:
2cbbe59dc578467b9b3aed11d66f5a53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-31-001889-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Захарова Олена Олегівна +380972549742 onko.econom@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 840 362.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.07.2023 13:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.04.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума13 840 362.00 UAH