-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ДК 021:2015 48820000-2 Сервери ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Комп′ютерне,телевізійне та мережеве обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-07-31-003224-a
рішенням уповноваженої особи
Завершена
454 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 275.00 UAH
Номер:
6380f95e824345f29d2d8d40ee5acc73
Внутрішній номер закупівлі:
18538871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-31-003224-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради (скорочена назва - КНП "ЗОКДЛ" ЗОР)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498737
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, Проспект Соборний/вул. Дніпровська/вул.Олександрівська 70/21/47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Chubarova Natali +380612222104 zokdl.vmtz@gmail.com http://zokdl.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
454 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2023 11:55 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2023 11:55 - 08.08.2023 10:00
Період кваліфікації:
08.08.2023 10:01 - 15.08.2023 10:45
Період завантаження договору:
21.08.2023 00:00 - 31.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴454 100.00 ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ДК 021:2015 48820000-2 Сервери ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Комп′ютерне,телевізійне та мережеве обладнання)