-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ДК 021:2015 48820000-2 Сервери ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Комп′ютерне,телевізійне та мережеве обладнання)
Оголошено тендер
454 100.00
UAH
Номер:
e0c18150cb654c8493357a7f311625da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-31-001183-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради (скорочена назва - КНП "ЗОКДЛ" ЗОР)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498737
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, Проспект Соборний/вул. Дніпровська/вул.Олександрівська 70/21/47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради (скорочена назва - КНП "ЗОКДЛ" ЗОР)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498737
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, Проспект Соборний/вул. Дніпровська/вул.Олександрівська 70/21/47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
454 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ДК 021:2015 48820000-2 Сервери ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Комп′ютерне,телевізійне та мережеве обладнання)
Примітки:
згідно рішення уповноваженої особи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.07.2023 11:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системний блок
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Монітор
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Комплект :Клавіатура та миша
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
•Ноутбук
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Принтер
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Багатофункціональний пристрій(БФП)
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Телевізор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Мережевий накопичувач
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Безперебойне джерело живлення
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 10.09.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума454 100.00 UAH