-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95 (в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-07-31-003045-a
Завершена
265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 650.00 UAH
Номер:
acea34d03451435b8afa13f3df1142ff
Внутрішній номер закупівлі:
18538693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-31-003045-a
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Миру, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2023 11:45 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2023 11:45 - 08.08.2023 13:00
Аукціон:
09.08.2023 11:36 - 09.08.2023 11:59
Період кваліфікації:
09.08.2023 11:59 - 11.08.2023 17:02
Період завантаження договору:
17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 000.00 Бензин А-95 (в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти