-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
265 000.00
UAH
Номер:
49a7914bc7af4209b8d6e5ab97697530
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-31-001525-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
31.07.2023 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума265 000.00 UAH