-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації заходів «Мітап та Полігон»
Тендер Prozorro UA-2023-07-28-001953-a
Торги не відбулися
551 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 510.00 UAH
Номер:
6a9d1439a5e64a2c883310bd4a869a41
Внутрішній номер закупівлі:
18527110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-28-001953-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пятаєва Олександра Олексіївна +380676175176 info@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
551 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2023 10:20 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2023 10:20 - 08.08.2023 11:00
Аукціон:
09.08.2023 12:27 - 09.08.2023 12:50
Період кваліфікації:
09.08.2023 12:50 - 16.08.2023 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴551 000.00 Послуги з організації заходів «Мітап та Полігон»