-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації заходів «Мітап та Полігон»
Оголошено тендер
551 000.00
UAH
Номер:
7970f577851a478abdd4bd36b9e742d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-005943-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
551 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації заходів «Мітап та Полігон»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
27.07.2023 21:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації заходів «Мітап та Полігон»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума551 000.00 UAH