-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-008078-a
Торги не відбулися
142 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 712.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 712.50 UAH
Номер:
b1fea952713b4b1d8ecfe8dd43d2f569
Внутрішній номер закупівлі:
18521649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-27-008078-a
Замовник:
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, с. Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Здибель +380938254168 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2023 15:08 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2023 15:08 - 04.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 500.00 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради