• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради

Оголошено тендер

142 500.00 UAH
Номер: 0901669d8437470c87c5f6437082167a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-27-002549-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 142 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.07.2023 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума142 500.00 UAH