-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Звукове обладнання та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-000132-a
Торги не відбулися
145 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 452.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 452.00 UAH
Номер:
fcc12efba8244a8e818de73e52d94e3b
Внутрішній номер закупівлі:
18513732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-27-000132-a
Замовник:
Мистецька школа Приютівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44161090
-
Адреса:
28034, Україна, Кіровоградська область, смт. Приютівка, вул. Шкільна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шульга +380989131281 irina7287@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2023 08:25 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2023 08:25 - 04.08.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 200.00 Звукове обладнання та комплектуючі