• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Звукове обладнання та комплектуючі

Оголошено тендер

145 200.00 UAH
Номер: 286f4587264e4fdaa7007709128fa87a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-26-001462-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Мистецька школа Приютівської селищної ради
Замовник: Мистецька школа Приютівської селищної ради
Очікувана вартість: 145 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Звукове обладнання та комплектуючі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Дата опублікування: 26.07.2023 11:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума145 200.00 UAH