-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-011935-a
Завершена
8 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
Номер:
cece135f65cc4852b871973e59421b7b
Внутрішній номер закупівлі:
18513034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-26-011935-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Науменко Анатолій Григорович +380997521113 naum_577951@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2023 07:45 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2023 07:45 - 04.08.2023 07:45
Період кваліфікації:
04.08.2023 07:45 - 04.08.2023 18:33
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000 000.00 Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний