-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-010373-a
Завершена
1 473 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 732.50 UAH
мін. крок: 1% або 14 732.50 UAH
Номер:
79e39d02b97b40ddb6a58454d6a833ef
Внутрішній номер закупівлі:
18511469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-26-010373-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пироженко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 473 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2023 16:25 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2023 16:25 - 04.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.08.2023 00:00 - 04.08.2023 13:23
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 473 250.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro)