-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro)
Оголошено тендер
1 473 250.00
UAH
Номер:
69356627a9114347a7fa6f742042d0d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-26-005094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 473 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
26.07.2023 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума473 250.00 UAH