-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ємність двошарова вертикальна 13 шт
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-007503-a
Завершена
195 546.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 955.46 UAH
мін. крок: 1% або 1 955.46 UAH
Номер:
1baa5760bd834c23aa1619e541c9aa63
Внутрішній номер закупівлі:
18508595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-26-007503-a
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. МЕРЕЖНА, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Рибак +380678031022, +380677670600 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 546.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2023 14:31 - 31.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2023 14:31 - 03.08.2023 16:00
Період кваліфікації:
03.08.2023 16:01 - 08.08.2023 11:20
Період завантаження договору:
14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 546.00 Ємність двошарова вертикальна 13 шт