-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність двошарова вертикальна 13 шт
Оголошено тендер
195 546.00
UAH
Номер:
64a8a6fc2f7a4913b111e61cdf91219f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-26-002278-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
195 546.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ємність двошарова вертикальна 13 шт
Примітки:
здійснюється закупівля робіт, відповідно до Постанови КМУ 1178 від 10.12.22
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Дата опублікування:
26.07.2023 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума195 546.00 UAH