-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-038 __ ТО та ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення та пожежогасіння __ 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-004495-a
Завершена
2 931 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 29 400.00 UAH
Номер:
4f8d0032ba1b409fa0d49680deff9e8a
Внутрішній номер закупівлі:
18505584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-26-004495-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 931 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2023 11:59 - 08.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2023 11:59 - 11.08.2023 15:00
Період кваліфікації:
11.08.2023 15:02 - 18.08.2023 10:52
Період завантаження договору:
24.08.2023 00:00 - 03.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 931 000.00 50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (ТО та ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення та пожежогасіння)