• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТО та ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення та пожежогасіння

Оголошено тендер

2 931 000.00 UAH
Номер: 40cbac3cfa044e999a01978ede279988
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-21-001392-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Очікувана вартість: 2 931 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТО та ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення та пожежогасіння
Примітки: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 21.07.2023 11:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 931 000.00 UAH