-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Взуття спортивне
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-012454-a
Взуття спортивне футбольне
Завершена
198 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 994.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 994.00 UAH
Номер:
0becc8dda822484f880f722c5fb64c1c
Внутрішній номер закупівлі:
18500455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-012454-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 18:22 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 18:22 - 02.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.08.2023 00:03 - 02.08.2023 16:04
Період завантаження договору:
08.08.2023 00:00 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 800.00 Взуття спортивне