-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття спортивне
Оголошено тендер
198 800.00
UAH
Номер:
0b49e4b0a3104526a2ac7a5fbc798d39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-18-006104-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття спортивне
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.01.2023 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 800.00 UAH