-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуга з монтажу кондиціонера
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-011763-a
Завершена
128 881.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 290.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 290.00 UAH
Номер:
48c2121f44e344c7b0b21c4ecf5f2318
Внутрішній номер закупівлі:
18499797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-011763-a
Замовник:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03539024
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Журавель +380442567151 vasylzhuravel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
128 881.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 16:53 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 16:53 - 02.08.2023 08:00
Період кваліфікації:
02.08.2023 08:02 - 04.08.2023 14:55
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 881.57 Послуга з монтажу кондиціонера