• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з монтажу кондиціонера

Оголошено тендер

128 881.57 UAH
Номер: 92efe0d71e5746d7ae0c6c5d1ad05f11
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-24-001111-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Замовник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Очікувана вартість: 128 881.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з монтажу кондиціонера
Примітки: (відповідний код 45331221-1 - Встановлення систем кондиціонування повітря в окремих приміщеннях)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.07.2023 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума128 881.57 UAH