-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-005155-a
Торги не відбулися
4 262 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 620.00 UAH
Номер:
4f401bff095145fab1a39fee6b7677cf
Внутрішній номер закупівлі:
18493184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-005155-a
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380933903579 irarobotadp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 262 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 12:17 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 12:17 - 02.08.2023 12:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 262 000.00 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань